Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Gminne Centrum Kultury Zamek w Inowłodzu Gminne Centrum Kultury Zamek w Inowłodzu

AKTUALNOŚCI:

Zamek nieczynny

Utworzono dnia 30.11.2020

Szanowni Państwo!
Informujemy, że w związku z wprowadzonymi obostrzeniami i sytuacją epidemiologiczną oraz w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich turystów, Zamek będzie nieczynny do dnia 17 stycznia 2021 r. O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

Świetlice Wiejskie nieczynne

Utworzono dnia 30.11.2020

Szanowni Państwo!
Informujemy, że w związku z wprowadzonymi obostrzeniami i sytuacją epidemiologiczną oraz w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich odwiedzających nasze placówki, Świetlice Wiejskie w Liciążnej, Królowej Woli, Konewce, Spale i Brzustowie będą nieczynne do dnia 17 stycznia 2021 r. Informujemy również o zwieszeniu do dnia 17 stycznia 2021 r. zajęć z języka angielskiego. O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

Podsumowanie projektu Jan Paweł II oczami dzieci i młodzieży- obchody setnej rocznicy urodzin Jana Pawła II

Utworzono dnia 12.11.2020

Gminne Centrum Kultury w Inowłodzu dokonało podsumowania projektu pn.: "Jan Paweł II oczami dzieci i młodzieży -obchody w setną rocznicę urodzin Jana Pawła II, organizowanego przy współpracy z Łodzkim Domem Kultury.

 

czytaj dalej na temat: Podsumowanie projektu Jan Paweł II oczami dzieci i młodzieży- obchody setnej rocznicy urodzin Jana Pawła II

Obchody Święta Niepodległości w Gminie Inowłódz

Utworzono dnia 10.11.2020

11 listopada to dzień szczególny. Co roku wszyscy Polacy hucznie obchodzili dzień odzyskania przez Polskę Niepodległości. Organizowali się w pochodach patriotycznych, gromadzili się w miejscach poświęconych bohaterom narodowym, gdzie wspólnie śpiewali hymn, a w szkołach organizowano uroczyste akademie. Nie inaczej było w Gminie Inowłódz. 

czytaj dalej na temat: Obchody Święta Niepodległości w Gminie Inowłódz

1 listopada - pamiętamy o zmarłych

Utworzono dnia 30.10.2020

Co roku 1 i 2 listopada w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki odwiedzamy groby naszych bliskich. Składając na grobie kwiaty, zapalając znicz i modląc się za ich duszę, dajemy wyraz naszej pamięci i tęsknoty do czasów, kiedy byli jeszcze z nami. W tym czasie oddajemy również cześć osobom, które miały swój wkład w życie publiczne naszego kraju oraz zapisały się w sposób szczególny w historii lokalnej społeczności.

czytaj dalej na temat: 1 listopada - pamiętamy o zmarłych

Warsztaty rękodzieła pt. "Ozdoby ze sznurka"

Utworzono dnia 22.10.2020

W dniu 16 października 2020 r. na Zamku Kazimierza Wielkiego w Inowłodzu odbyły się warsztaty rękodzieła pt. „Ozdoby ze sznurka”. Warsztaty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej zostały zorganizowane przy współpracy Gminnego Centrum Kultury w Inowłodzu oraz Stowarzyszenia Dolina Pilicy.

czytaj dalej na temat: Warsztaty rękodzieła pt. "Ozdoby ze sznurka"

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 114

W poprzednim tygodniu: 292

W tym miesiącu: 463

W poprzednim miesiącu: 687

Wszystkich: 66191

KASZTELANIA INOWŁODZKA