Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Gminne Centrum Kultury Zamek w Inowłodzu Gminne Centrum Kultury Zamek w Inowłodzu

AKTUALNOŚCI:

VII EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU POETYCKIEGO im. JULIANA TUWIMA

Utworzono dnia 04.06.2020

Gminne Centrum Kultury w Inowłodzu ogłasza VIII Edycję Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Juliana Tuwima w kategorii: poezja. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem konkursu. Jednocześnie informujemy, że rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na lipiec 2020 roku. Natomiast organizacja Gali finałowej konkursu uzależniona jest od stanu epidemiologicznego występującego na terenie Polski, z tego względu Organizator może odstąpić od organizacji uroczystości.

czytaj dalej na temat: VII EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU POETYCKIEGO im. JULIANA TUWIMA

komunikat

Utworzono dnia 21.04.2020

XIII Powiatowe Ostatki - Rokiciny 2020

Utworzono dnia 26.02.2020

We wtorek, 25 lutego 2020 r. odbyły się XIII Powiatowe Ostatki w Gminie Rokiciny. W Świetlicy Wiejskiej w Nowych Chrustach do ostatkowego konkursu przystąpiły reprezentacje gmin z powiatu tomaszowskiego. Zwycięzcą tegorocznego konkursu zostało Koło Gospodyń Wiejskich z Jasienia, reprezentujące Gminę Lubochnia. Świetnie zaprezentowała się również reprezentacja Gminy Inowłódz, która zajęła II miejsce. Zespół Ludowy „Brzustowianie” przygotował scenkę pt.: „Zabawy zapustne”. Wszyscy bawili się wyśmienicie i tradycje ostatkowe zostały zachowane.

czytaj dalej na temat: XIII Powiatowe Ostatki - Rokiciny 2020

Podsumowanie projektu pt. "Ferie Zimowe z GCK"

Utworzono dnia 29.01.2020

 

Ferie zimowe już za nami, a więc pora na podsumowanie projektu pt. „Ferie Zimowe z GCK” realizowanego przez Gminne Centrum Kultury w Inowłodzu. W ramach projektu na Zamku w Inowłodzu jak również w świetlicach wiejskich odbywało się wiele zajęć zachęcających do aktywności dzieci i młodzież z terenu Gminy Inowłódz. Każdy znalazł coś dla siebie, od zajęć z kaligrafii po turniej bilarda.

czytaj dalej na temat: Podsumowanie projektu pt. "Ferie Zimowe z GCK"

Świetlicowy Turniej Bilardowy w Liciążnej

Utworzono dnia 28.01.2020

W dniu 25 stycznia 2020 r. w Świetlicy Wiejskiej w Liciążnej, odbył się Świetlicowy Turniej Bilardowy w ramach projektu „Ferie z GCK”. W turnieju udział wzięło 8 zawodników, z których w ramach eliminacji wyłoniono najlepszą 4, która awansowała do rundy finałowej. Najlepszy w fazie finałowej okazał się Łukasz Kupis, II miejsce zajął Paweł Żądło, a na III miejscu uplasował się Rafał Kózka. Sędzią prowadzącym turniej był Kamil Kupis. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Gminne Centrum Kultury w Inowłodzu.

czytaj dalej na temat: Świetlicowy Turniej Bilardowy w Liciążnej

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 17

W poprzednim tygodniu: 158

W tym miesiącu: 425

W poprzednim miesiącu: 698

Wszystkich: 63499

KASZTELANIA INOWŁODZKA