Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Gminne Centrum Kultury Zamek w Inowłodzu Gminne Centrum Kultury Zamek w Inowłodzu

AKTUALNOŚCI:

komunikat

Utworzono dnia 21.04.2020

XIII Powiatowe Ostatki - Rokiciny 2020

Utworzono dnia 26.02.2020

We wtorek, 25 lutego 2020 r. odbyły się XIII Powiatowe Ostatki w Gminie Rokiciny. W Świetlicy Wiejskiej w Nowych Chrustach do ostatkowego konkursu przystąpiły reprezentacje gmin z powiatu tomaszowskiego. Zwycięzcą tegorocznego konkursu zostało Koło Gospodyń Wiejskich z Jasienia, reprezentujące Gminę Lubochnia. Świetnie zaprezentowała się również reprezentacja Gminy Inowłódz, która zajęła II miejsce. Zespół Ludowy „Brzustowianie” przygotował scenkę pt.: „Zabawy zapustne”. Wszyscy bawili się wyśmienicie i tradycje ostatkowe zostały zachowane.

czytaj dalej na temat: XIII Powiatowe Ostatki - Rokiciny 2020

Podsumowanie projektu pt. "Ferie Zimowe z GCK"

Utworzono dnia 29.01.2020

 

Ferie zimowe już za nami, a więc pora na podsumowanie projektu pt. „Ferie Zimowe z GCK” realizowanego przez Gminne Centrum Kultury w Inowłodzu. W ramach projektu na Zamku w Inowłodzu jak również w świetlicach wiejskich odbywało się wiele zajęć zachęcających do aktywności dzieci i młodzież z terenu Gminy Inowłódz. Każdy znalazł coś dla siebie, od zajęć z kaligrafii po turniej bilarda.

czytaj dalej na temat: Podsumowanie projektu pt. "Ferie Zimowe z GCK"

Świetlicowy Turniej Bilardowy w Liciążnej

Utworzono dnia 28.01.2020

W dniu 25 stycznia 2020 r. w Świetlicy Wiejskiej w Liciążnej, odbył się Świetlicowy Turniej Bilardowy w ramach projektu „Ferie z GCK”. W turnieju udział wzięło 8 zawodników, z których w ramach eliminacji wyłoniono najlepszą 4, która awansowała do rundy finałowej. Najlepszy w fazie finałowej okazał się Łukasz Kupis, II miejsce zajął Paweł Żądło, a na III miejscu uplasował się Rafał Kózka. Sędzią prowadzącym turniej był Kamil Kupis. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Gminne Centrum Kultury w Inowłodzu.

czytaj dalej na temat: Świetlicowy Turniej Bilardowy w Liciążnej

XVIII Gminny Koncert Kolęd

Utworzono dnia 11.01.2020


Tradycja Gminnego Kolędowania w Domu Ludowym w Królowej Woli towarzyszy mieszkańcom naszej gminy od 18 lat. Jest to cykliczne wydarzenie, którego celem jest podkreślenie wyjątkowego charakteru świąt Bożego Narodzenia oraz zachęta do wspólnego śpiewu. Zbiorowe śpiewanie kolęd jest czymś, co ludzi bardzo zbliża, daje im radość ze wspólnego spotkania oraz dostarcza wielu przyjemnych emocji. Taki właśnie był XVIII Gminny Koncert Kolęd, który odbył się 10 stycznia. 

czytaj dalej na temat: XVIII Gminny Koncert Kolęd

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 114

W poprzednim tygodniu: 292

W tym miesiącu: 463

W poprzednim miesiącu: 687

Wszystkich: 66191

KASZTELANIA INOWŁODZKA