Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Gminne Centrum Kultury Zamek w Inowłodzu Gminne Centrum Kultury Zamek w Inowłodzu

AKTUALNOŚCI:

Konkurs "Stroik Bożonarodzeniowy"

Utworzono dnia 18.12.2020

Gminne Centrum Kultury w Inowłodzu ogłosiło konkurs na najpiękniejszy Stroik Bożonarodzeniowy. Tworzenie stroików to piękna Bożonarodzeniowa tradycja, więc dzieci i młodzież z Gminy Inowłódz ochoczo odpowiedziały na ogłoszony konkurs i we wszystkich kategoriach zostało zgłoszonych 46 stroików. Komisja konkursowa, która obradowała w dniu 15 grudnia 2020 r. w składzie:

Pani Ewa Korzeniewska – Przewodnicząca,

Pani Wioletta Nockowska,

Pani Małgorzata Gadomska;

dokonała wyboru najpiękniejszych stroików.

czytaj dalej na temat: Konkurs "Stroik Bożonarodzeniowy"

INOWŁODZKIE, ZAKRĘCONE, CZERWONE SERCE

Utworzono dnia 04.12.2020

W dniu 4 grudnia br. na Placu Kazimierza Wielkiego w Inowłodzu zamontowane zostało INOWŁODZKIE, ZAKRĘCONE, CZERWONE SERCE, zakupione przez Gminę Inowłódz, do którego można wrzucać plastikowe nakrętki. Na co dzień spotykamy się z wieloma akcjami charytatywnymi - zbiórkami plastikowych nakrętek, które skupowane są przez firmy recyklingowe, a następnie przetwarzane.

czytaj dalej na temat: INOWŁODZKIE, ZAKRĘCONE, CZERWONE SERCE

Zamek nieczynny

Utworzono dnia 30.11.2020

Szanowni Państwo!
Informujemy, że w związku z wprowadzonymi obostrzeniami i sytuacją epidemiologiczną oraz w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich turystów, Zamek będzie nieczynny do dnia 17 stycznia 2021 r. O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

Świetlice Wiejskie nieczynne

Utworzono dnia 30.11.2020

Szanowni Państwo!
Informujemy, że w związku z wprowadzonymi obostrzeniami i sytuacją epidemiologiczną oraz w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich odwiedzających nasze placówki, Świetlice Wiejskie w Liciążnej, Królowej Woli, Konewce, Spale i Brzustowie będą nieczynne do dnia 17 stycznia 2021 r. Informujemy również o zwieszeniu do dnia 17 stycznia 2021 r. zajęć z języka angielskiego. O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

Podsumowanie projektu Jan Paweł II oczami dzieci i młodzieży- obchody setnej rocznicy urodzin Jana Pawła II

Utworzono dnia 12.11.2020

Gminne Centrum Kultury w Inowłodzu dokonało podsumowania projektu pn.: "Jan Paweł II oczami dzieci i młodzieży -obchody w setną rocznicę urodzin Jana Pawła II, organizowanego przy współpracy z Łodzkim Domem Kultury.

 

czytaj dalej na temat: Podsumowanie projektu Jan Paweł II oczami dzieci i młodzieży- obchody setnej rocznicy urodzin Jana Pawła II

Obchody Święta Niepodległości w Gminie Inowłódz

Utworzono dnia 10.11.2020

11 listopada to dzień szczególny. Co roku wszyscy Polacy hucznie obchodzili dzień odzyskania przez Polskę Niepodległości. Organizowali się w pochodach patriotycznych, gromadzili się w miejscach poświęconych bohaterom narodowym, gdzie wspólnie śpiewali hymn, a w szkołach organizowano uroczyste akademie. Nie inaczej było w Gminie Inowłódz. 

czytaj dalej na temat: Obchody Święta Niepodległości w Gminie Inowłódz

1 listopada - pamiętamy o zmarłych

Utworzono dnia 30.10.2020

Co roku 1 i 2 listopada w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki odwiedzamy groby naszych bliskich. Składając na grobie kwiaty, zapalając znicz i modląc się za ich duszę, dajemy wyraz naszej pamięci i tęsknoty do czasów, kiedy byli jeszcze z nami. W tym czasie oddajemy również cześć osobom, które miały swój wkład w życie publiczne naszego kraju oraz zapisały się w sposób szczególny w historii lokalnej społeczności.

czytaj dalej na temat: 1 listopada - pamiętamy o zmarłych

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 137

W poprzednim tygodniu: 163

W tym miesiącu: 747

W poprzednim miesiącu: 1625

Wszystkich: 72099

KASZTELANIA INOWŁODZKA