Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Gminne Centrum Kultury Zamek w Inowłodzu Gminne Centrum Kultury Zamek w Inowłodzu

Lato w Krainie Kolorów podczas Dni Gminy Inowłódz

Utworzono dnia 27.08.2018
Czcionka:

Dni Gminy Inowłódz są już za nami, 25 i 26 sierpnia w Inowłodzu wiele się działo i można śmiało powiedzieć, że się udało.

Podczas Dni Gminy Inowłódz, Gminne Centrum Kultury w Inowłodzu 26 sierpnia realizowało projekt pn. „Lato w Krainie Kolorów” dofinansowany ze środków Łódzkiego Domu Kultury – Instytucji Kultury Samorządy Województwa Łódzkiego w ramach współorganizacji projektów kulturalnych na terenie województwa łódzkiego. W ramach zadania przygotowana została strefa animacji dla dzieci, w której animatorzy prowadzili różnorodne gry i zabawy. Najmłodsi układali duże puzle, grali w gry planszowe, mogli zrobić sobie kolorowy tatuaż. Ogromną frajdę sprawiała maluchom zabawa z bańkami ydlanymi przeróżnej wielkości. Milusińskim towarzyszyły postacie bajkowe: Myszka Mini i Minionek, które przemieszczając się po całym terenie OSiR zapraszały dzieci do wspólnej zabawy, czy też pozowały do wspólnych zdjęć z dużymi i małymi. Ponadto na dzieci czekała tutaj strefa Holi Party. Przednia zabawa przy muzyce, do tego bez ograniczeń można obrzucać się kolorowymi proszkami holi. Było to prawdziwe święto kolorów które przygotowała „Warsztatownia i mniej więcej”.

Kolejnym punktem projektu ”Lato w krainie kolorów” był komediowy spektakl plenerowy „Beczka śmiechu”. W spektaklu można było zobaczyć pokaz żonglerki, parodię akrobatyki, a także pokaz tresury dzikich zwierząt, którymi byli sami widzowie, tak wciągnięci w akcję, że wykonywali wszelkie polecenia tresera! Teatr na Walizkach z Wrocławia przygotował dla widzów dużą dawkę dobrego humoru i przednią zabawę.

Lato w Krainie Kolorów podczas Dni Gminy Inowłódz

Utworzono dnia 04.10.2018, 12:25

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 100

W poprzednim tygodniu: 203

W tym miesiącu: 591

W poprzednim miesiącu: 1122

Wszystkich: 48545

KASZTELANIA INOWŁODZKA