Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Gminne Centrum Kultury Zamek w Inowłodzu Gminne Centrum Kultury Zamek w Inowłodzu

Emerytura Pani Barbary Maciejczyk Dyrektor Gminnego Centrum Kultury

Utworzono dnia 20.08.2018
Czcionka:

 

 „Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy

 – te piękne słowa piosenki Marka Grechuty towarzyszyły uroczystości pożegnania odchodzącej na emeryturę Pani Barbary Maciejczyk, dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Inowłodzu.

2 sierpnia na zamek Kazimierza Wielkiego na uroczystą galę przybyli liczni goście, by tego wieczoru wspólnie  uhonorować żegnającą się z wieloletnią pracą niezapomnianą krzewicielką kultury. Pani Barbara jako osoba o niebywałej pasji do pracy i oddaniu dla spraw całej Gminy Inowłódz w czasie 40 lat pracy zjednała sobie wielu serdecznych, dozgonnych przyjaciół i oddanych współpracowników.  Jak sama mówi: „Kocha ludzi i to, co robi”. Już od wczesnej młodości związana była zawodowo z kulturą. Jej osobowość, zdolności artystyczne oraz umiejętności pracy z ludźmi i różnymi organizacjami przyczyniły się do rozwoju życia kulturalnego nie tylko w środowisku gminnym, ale również w powiecie tomaszowskim i województwie łódzkim.

                Podczas spotkania jako pierwszy uroczyste podziękowania odchodzącej  złożył pan Wójt Gminy Inowłódz Bogdan Kącki wraz z przewodniczącym Rady Gminy panem Wacławem Chachułą, życzenia szczęśliwej emerytury złożyli również byli wójtowie Gminy Inowłódz: Zenon Chojnacki, Cezary Krawczyk oraz były naczelnik Urzędu Gminy Tadeusz Cisowski. Uroczystość  swą osobą zaszczycił także ksiądz proboszcz Artur Szczepanik. W imieniu środowiska kultury swe podziękowania składali  przedstawiciele w osobach: pani Barbara Robak – członek Zarządu Starostwa Powiatowego, pani Monika Matusiewicz – zastępca dyrektora Łódzkiego Domu Kultury, pani Elżbieta Łojszczak – dyrektor Centrum Inicjatyw Społecznych, jak również życzenia składały różne organizacje, stowarzyszenia, Fundacja PROEM  Zakościele, Koła Gospodyń Wiejskich, Koło Emerytów Rencistów i Inwalidów w Inowłodzu i Królowej Woli, przedstawiciele Zarządu Gminnego OSP,IKS, TPD, przedstawiciele i delegacje mediów, kultury i oświaty, kierownicy jednostek organizacyjnych Urzędu Gminy, zespoły lokalnych artystów ludowych oraz grono przyjaciół i bliskich.

Podziękowaniom towarzyszyły śpiewy i piękna akustyczna muzyka w wykonaniu pana Witolda Zawistowskiego i pani Anny Serwik. Na zakończenie odśpiewano „Sto lat”. Wielu osobom łezka zakręciła się w oku.

                Pani Barbaro, z całego serca życzymy Pani spełnienia wszelkich marzeń, samych pogodnych i radosnych dni na upragnionej emeryturze, nade wszystko dobrego zdrowia! A na nowej drodze życia niech los Pani sprzyja. Z wyrazami szacunku i podziękowania

                                                               Kadra Gminnego Centrum Kultury  

Emerytura Pani Barbary Maciejczyk Dyrektor Gminnego Centrum Kultury

Utworzono dnia 20.08.2018, 14:49

Zegar

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 37

W poprzednim tygodniu: 281

W tym miesiącu: 538

W poprzednim miesiącu: 1072

Wszystkich: 49564

KASZTELANIA INOWŁODZKA